محصولات

 • کارت اعتباری مرابحه

  بانک ملی ایران با هدف ایجاد قدرت خرید بیشتر و در راستای استانداردهای بین المللی و رویه های متداول دنیا اقدام به طراحی کارت اعتباری بر مبنای عقد مرابحه و قانون عملیات بانکی بدون ربا بر اساس دستورالعمل های بانک مرکزی نموده است .دارنده این کارت می تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می شود از محل اعتباری که توسط بانک ملی ایران به آن اختصاص داده شده است از مراکز فروش کالا یا خدمات خرید نماید و بدهکاری خود را به صورت یکجا یا ماهانه ( حداکثر 36 ماه ) به همراه سود دوره خرید طی مدت 7 روز تقویمی از تاریخ صدور صورتحساب پرداخت نماید.

  انواع کارت اعتباری مرابحه :

  1- کارت اعتباری مرابحه برنزی با میزان اعتبار 10 تا 100 میلیون ریال


  2- کارت اعتباری مرابحه نقره ای با میزان اعتبار 110 تا 300 میلیون ریال


  3- کارت اعتباری مرابحه طلایی با میزان اعتبار 310 تا 500 میلیون ریال

  مدت اعتبار این کارت یکسال از تاریخ صدور آن است که دارای کارمزد صدور 1% اعتبار تخصیصی میباشد.همچنین در صورت تسویه و یا بازپرداخت تسهیلات ، کارت به میزان اصل تسهیلات پرداختی مجددا شارژ شده و قابل استفاده می باشد. نرخ سود کارت اعتباری مرابحه بانک ملی ایران بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار (نرخ سود عقود مبادله‌ای) در حال حاضر سالانه 18% می‌باشد.


 • کارت اعتباری فراگیر

  کارت اعتباری فراگیر یکی از انواع کارت های اعتباری بانک ملی ایران می باشد که به مشتریانی که دارای گردش مستمر حداقل 6 ماه با میانگین مانده ماهانه 10 میلیون ریال درحساب جاری و یا حساب کوتاه مدت با میانگین رسوب 10 میلیون ریال باشند بنا به نظر شعبه از مبلغ 10 میلیون ریال تا 100 میلیون ریال اعطا می شود. در صورتی که مشتریان نسبت به پرداخت بدهی (مجموع خریدهای طی دوره یکماهه) به هر مبلغی اعم‌ از کل اعتبار استفاده شده و یا قسمتی از آن در مهلت پرداخت(5 روز پس از تاریخ صدور صورتحساب) اقدام نمایند، بدهی پرداخت شده مشمول هیچگونه سودی نمی گردد در غیر اینصورت و تبدیل بدهی به تسهیلات ، دارنده کارت میتواند بدهی خود را حداکثر در 12 ماه پرداخت نماید. نرخ سود کارت اعتباری مرابحه فراگیر بانک ملی ایران بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار (نرخ سود عقود مبادله‌ای) در حال حاضر سالانه 18% می‌باشد.

  مدت اعتبار این کارت یکسال از تاریخ صدور آن است که دارای کارمزد صدور 1% اعتبار تخصیصی می باشد. همچنین در صورت تسویه و یا بازپرداخت تسهیلات ، کارت به میزان اصل تسهیلات پرداختی مجددا شارژ شده و قابل استفاده می باشد.

  در حال حاضر صدور این نوع کارت متوقف گردیده است.


 • کارت خرید اعتباری کالای ایرانی

  کارت اعتباری خرید کالای ایرانی با هدف حمایت از تولیدات داخلی، رونق بخشی به اقتصاد و ارتقای رفاه عمومی، با هماهنگی دولت و پشتیبانی بانک ملی ایجاد شده است .دارندگان این کارت می توانستند نسبت به خرید کالاهای مشمول طرح که سیاهه آن توسط وزارت صنعت، معدن، تجارت تعیین شده بود، از طریق پایانه های فروش P.O.S مستقر در فروشگاه‌ها و مراکز معرفی‌شده تا سقف اعتبار تعیین شده، بصورت تدریجی یا یکجا اقدام نمایند و بدهی خود را به صورت اقساطی (حداکثر طی 24 قسط) یا یکجا پرداخت نمایند. نرخ سود این نوع کارت‌ها 12 درصد می‌باشد.

  مدت اعتبار این کارت 3 ماه از زمان صدور کارت میباشد و میزان اعتبار کارت از 20 میلیون ریال تا حدااکثر 100 میلیون ریال است.کارت اعتباری خرید کالای ایرانی قابلیت استفاده مجدد و گردش اعتبار تخصیصی را ندارد.کارمزد صدور کارت 50 هزار ریال میباشد و فاقد کارمزد اعتبار سنجی و ابونمان سالیانه میباشد.

  این کارت در فاز اول عملیاتی در بانک ملی ایران برای کارکنان آموزش و پرورش و سپس برای کارکنان قوه قضائیه ( به جز قضات ) ، ثبت احوال ، کمیته امداد خمینی ( ره ) و بنیاد شهید انقلاب اسلامی صادر گردید.

  در حال حاضر صدور این نوع کارت متوقف گردیده است.

»
تهران خیابان شریعتی بالاتر از هویزه کوچه عمادیان پلاک ۳    تلفن: ۴۳۴۰۸۰۰۰    خدمات مشتریان: ۴۳۰۸۷
تمامی حقوق این سایت برای شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا محفوظ می باشد.