» تداوم رشد تراکنش‌های کارت اعتباری بانک ملی در سال 99 افزایش 40 درصدی نسبت به ماه قبل


بانک ملی ایران بر اساس جدیدترین آمار شاپرک پیشتاز سهم بازار کارت‌های اعتباری تراکنش‌دار در بین بانک‌های کشور بوده و با افزایش بیش از 40درصدی تعداد تراکنش‌ها سهم خود را از 19.49درصد به 27.83 درصد افزایش داده و از رقبای نزدیک خود نظیر بانک ملت و بانک صادرات پیشی گرفته است. این رشد در سه ماهه اخیر از حدود 25درصد به 43درصد رسیده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت پیشگامان پویا؛ متولی ارائه و توسعه خدمات کارت اعتباری بانک ملی ایران، بررسی آمار شاپرک از فروردین تا مهرماه سال 99 نشان‌دهنده تداوم و رشد تدریجی صدور کارت اعتباری توسط بانک ملی و توسعه فرهنگ کاربری آن در میان مشتریان این بانک می‌باشد. سهم بانک ملی این رشد قابل توجه در شرایطی رخ داده است که بر اساس گزارش شاپرک، تعداد کل کارت‌های بانکی تراکنش‌دار در مهرماه 99 نسبت به شهریورماه، کاهش 0.91درصدی داشته است.



با این میزان رشد در تراکنش‌های کارت‌ اعتباری، سهم کارت اعتباری در کل تراکنش‌های بانک ملی نیز افزایش یافته، به گونه‌ای که از ابتدای سال جاری با رشد مستمر، از 0.3درصد به 0.22درصد رسیده است. 



این امر نمایان‌گر عزم بانک ملی برای کسب سهم بازار بیشتر از کارت‌های اعتباری و ارائه تسهیلات خرد در قالب کارت اعتباری به اقشار مختلف جامعه می‌باشد که در شرایط خاص ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا و تحریم‌ اقتصادی، می‌تواند راهگشای اصناف مختلف و همچنین اشخاص حقیقی برای تداوم کسب و کار و نیز پوشش هزینه‌های روزمره زندگی باشد
.

»
تهران خیابان شریعتی بالاتر از هویزه کوچه عمادیان پلاک ۳    تلفن: ۴۳۴۰۸۰۰۰    خدمات مشتریان: ۴۳۰۸۷
تمامی حقوق این سایت برای شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا محفوظ می باشد.